CMR309T-50.000MABJ-UT
- Артикул производителя:
- CMR309T-50.000MABJ-UT
- Краткое описание:
- CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 50 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.122" (3.10mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Mode :
- 3rd Overtone
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Size / Dimension :
- 0.118" Dia x 0.346" L (3.00mm x 8.80mm)