ILCX13-FF5F10-33.000MHZ
- Артикул производителя:
- ILCX13-FF5F10-33.000MHZ
- Производитель/Бренд:
- ILSI
- Краткое описание:
- CRYSTAL 33.0000MHZ 10PF SMD
- Производитель :
- ILSI
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 33 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)