ABLS-LR-12.000MHZ-T
Артикул производителя:
ABLS-LR-12.000MHZ-T
Краткое описание:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
15 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
HC-49/US
Size / Dimension :
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)