ECS-120-8-30Q-VY-TR
- Артикул производителя:
- ECS-120-8-30Q-VY-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±150ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)