HC49US-FF5F18-27.000MHZ
- Артикул производителя:
- HC49US-FF5F18-27.000MHZ
- Краткое описание:
- CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF TH
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 Ohms
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.138" (3.50mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.437" L x 0.185" W (11.10mm x 4.70mm)