HC49US-FF3F18-14.7456MHZ
Артикул производителя:
HC49US-FF3F18-14.7456MHZ
Производитель/Бренд:
ILSI
Краткое описание:
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
Производитель :
ILSI
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.138" (3.50mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
HC-49/US
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.437" L x 0.185" W (11.10mm x 4.70mm)