ABLS-15.000MHZ-B4-T
- Артикул производителя:
- ABLS-15.000MHZ-B4-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 15 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)