NX3215SE-32.768K-STD-MUA-19
- Артикул производителя:
- NX3215SE-32.768K-STD-MUA-19
- Производитель/Бренд:
- NDK America, Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
- Производитель :
- NDK America, Inc.
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 20 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)