QT325S-38.000MAAE-T
- Артикул производителя:
- QT325S-38.000MAAE-T
- Краткое описание:
- 3.2x2.5 XTAL 30ppm 30ppm 12pF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 38 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)