QT532S-30.000MEEQ-T
- Артикул производителя:
- QT532S-30.000MEEQ-T
- Производитель/Бренд:
- QST
- Краткое описание:
- 5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
- Производитель :
- QST
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 30 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.041" (1.05mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)