CS325-44.000MABJ-UT
- Артикул производителя:
- CS325-44.000MABJ-UT
- Производитель/Бренд:
- Citizen Finedevice Co Ltd
- Краткое описание:
- CRYSTAL 44.0000MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- Citizen Finedevice Co Ltd
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 44 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)