IXA16-HF5F12-24.000MHZ
- Артикул производителя:
- IXA16-HF5F12-24.000MHZ
- Краткое описание:
- CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)