FC3215AN 32.768K-90NN60KC5
Артикул производителя:
FC3215AN 32.768K-90NN60KC5
Краткое описание:
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)