7V-37.500MAHQ-T
Артикул производителя:
7V-37.500MAHQ-T
Производитель/Бренд:
TXC CORPORATION
Краткое описание:
CRYSTAL 37.5000MHZ 10PF SMD
Производитель :
TXC CORPORATION
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
37.5 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)