R2016-16.000-18-3030-EXT-TR
- Артикул производителя:
- R2016-16.000-18-3030-EXT-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 200 Ohms
- Frequency :
- 16 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)