R2016-24.000-7-1015-TR-NS1
- Артикул производителя:
- R2016-24.000-7-1015-TR-NS1
- Краткое описание:
- CRYSTAL 24.0000MHZ 7PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 120 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±15ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 7pF
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)