IXA12-HF5F10-27.120MHZ
- Артикул производителя:
- IXA12-HF5F10-27.120MHZ
- Краткое описание:
- CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 27.12 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)