C3E-8.000-18-1020-X-R
- Артикул производителя:
- C3E-8.000-18-1020-X-R
- Производитель/Бренд:
- Aker Technology Corp
- Краткое описание:
- CRYSTAL 8MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- Aker Technology Corp
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 500 Ohms
- Frequency :
- 8 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)