HC49USM-FF5F18-27.000MHZ
- Артикул производителя:
- HC49USM-FF5F18-27.000MHZ
- Краткое описание:
- CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 Ohms
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.177" (4.50mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.186" W (11.40mm x 4.73mm)