ABM2-10.000MHZ-D4Y-T
- Артикул производителя:
- ABM2-10.000MHZ-D4Y-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 10 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.081" (1.80mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)