ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
- Артикул производителя:
- ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 16.9344MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 16.9344 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.033" (0.85mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)