ABS05W-32.768KHZ-K-2-T
- Артикул производителя:
- ABS05W-32.768KHZ-K-2-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 85 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 4pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)