ABLS-8.192MHZ-L4Q-T
Артикул производителя:
ABLS-8.192MHZ-L4Q-T
Краткое описание:
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
8.192 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
HC-49/US
Size / Dimension :
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)