ECS-162.57-20-33-CKM-TR
- Артикул производителя:
- ECS-162.57-20-33-CKM-TR
- Производитель/Бренд:
- ECS Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL 16.2570MHZ 20PF SMD
- Производитель :
- ECS Inc.
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 16.257 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)