ECS-196.6-18-23A-EN-TR
- Артикул производителя:
- ECS-196.6-18-23A-EN-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 19.6608 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)