ABM11-27.000MHZ-D2X-T3
- Артикул производителя:
- ABM11-27.000MHZ-D2X-T3
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.023" (0.59mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)