ABM11-48.000MHZ-B7G-T
- Артикул производителя:
- ABM11-48.000MHZ-B7G-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 48 MHz
- Frequency Stability :
- ±15ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.023" (0.59mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)