ABM3B-155-12.800MHZ-T
- Артикул производителя:
- ABM3B-155-12.800MHZ-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.8000MHZ 15PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70 Ohms
- Frequency :
- 12.8 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Load Capacitance :
- 15pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)