8Q-27.120MAAJ-T
- Артикул производителя:
- 8Q-27.120MAAJ-T
- Производитель/Бренд:
- TXC CORPORATION
- Краткое описание:
- CRYSTAL 27.12MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- TXC CORPORATION
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 27.12 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.016" (0.40mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)