ABM12-115-26.000MHZ-T3
Артикул производителя:
ABM12-115-26.000MHZ-T3
Производитель/Бренд:
Abracon LLC
Краткое описание:
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Производитель :
Abracon LLC
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm)