C3E-8.000-18-3030-X-R
Артикул производителя:
C3E-8.000-18-3030-X-R
Производитель/Бренд:
Aker Technology Corp
Краткое описание:
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Производитель :
Aker Technology Corp
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500 Ohms
Frequency :
8 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)