ABM3-30.000MHZ-B2-T
- Артикул производителя:
- ABM3-30.000MHZ-B2-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 25 Ohms
- Frequency :
- 30 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)