ABLS7M-12.000MHZ-B-2-T
- Артикул производителя:
- ABLS7M-12.000MHZ-B-2-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.091" (2.30mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 2-SMD, Flat Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.161" W (7.00mm x 4.10mm)