FA-20H 30.0000MF20X-W0
Артикул производителя:
FA-20H 30.0000MF20X-W0
Производитель/Бренд:
EPSON
Краткое описание:
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
Производитель :
EPSON
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
30 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)