J49SMH-A-G-G-K-12M0
- Артикул производителя:
- J49SMH-A-G-G-K-12M0
- Производитель/Бренд:
- Jauch Quartz
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
- Производитель :
- Jauch Quartz
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 35 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)