AM-16.000MALE-T
- Артикул производителя:
- AM-16.000MALE-T
- Производитель/Бренд:
- TXC CORPORATION
- Краткое описание:
- CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
- Производитель :
- TXC CORPORATION
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 16 MHz
- Frequency Stability :
- ±150ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)