ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
Артикул производителя:
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
Краткое описание:
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
28.63636 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)