NX5032GA-27.000000MHZ-LN-CD-1
Артикул производителя:
NX5032GA-27.000000MHZ-LN-CD-1
Производитель/Бренд:
NDK America, Inc.
Краткое описание:
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Производитель :
NDK America, Inc.
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Frequency :
27 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)