ECS-81.92-18-5PLX-AGN-TR
- Артикул производителя:
- ECS-81.92-18-5PLX-AGN-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 8.192 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±25ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.126" (3.20mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)