RH100-10.000-8-2020-TR
Артикул производителя:
RH100-10.000-8-2020-TR
Производитель/Бренд:
Raltron Electronics
Краткое описание:
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Производитель :
Raltron Electronics
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
250 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)