FC-135R 32.7680KA-AG3
- Артикул производителя:
- FC-135R 32.7680KA-AG3
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- 7pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)