ECS-250-20-28AX-F-TR
- Артикул производителя:
- ECS-250-20-28AX-F-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.197" (5.00mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.191" W (12.50mm x 4.85mm)