TSX-3225 16.0000MF18X-AC3
- Артикул производителя:
- TSX-3225 16.0000MF18X-AC3
- Краткое описание:
- CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 16 MHz
- Frequency Stability :
- ±18ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 9pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)