TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3
Артикул производителя:
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3
Производитель/Бренд:
EPSON
Краткое описание:
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Производитель :
EPSON
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±9ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance :
9pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 75°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)