ECS-122.8-12-33Q-JES-TR
- Артикул производителя:
- ECS-122.8-12-33Q-JES-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 12.288 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)