ECS-120-18-23G-JGN-TR
Артикул производителя:
ECS-120-18-23G-JGN-TR
Производитель/Бренд:
ECS Inc.
Краткое описание:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Производитель :
ECS Inc.
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.055" (1.40mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)