H130A-12.000-18-2030-EXT-TR
- Артикул производителя:
- H130A-12.000-18-2030-EXT-TR
- Производитель/Бренд:
- Raltron Electronics
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- Raltron Electronics
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 35 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)