ECS-270-18-5PX-F-TR
- Артикул производителя:
- ECS-270-18-5PX-F-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 Ohms
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.169" (4.30mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)