ECS-060-18-20BM-JEN-TR
- Артикул производителя:
- ECS-060-18-20BM-JEN-TR
- Производитель/Бренд:
- ECS Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- ECS Inc.
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70 Ohms
- Frequency :
- 6 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)