HDMR-19-01-S-SM-TR
- Артикул производителя:
- HDMR-19-01-S-SM-TR
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN RCPT HDMI 19POS SMD R/A
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- USB, DVI, HDMI Connector Assemblies
- Connector Type :
- HDMI
- Current Rating (Amps) :
- 1.3A per Contact
- Features :
- Board Guide
- Gender :
- Receptacle
- Ingress Protection :
- Mating Cycles :
- 100
- Mounting Feature :
- Horizontal
- Mounting Type :
- Surface Mount, Right Angle; Through Hole
- Number of Contacts :
- 19
- Number of Ports :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Unshielded
- Specifications :
- Termination :
- Solder
- Voltage - Rated :
- 40VAC